Prokhard Sp. z o.o.


O Firmie

Firma ProkHard sp. z o.o. jest producentem systemu Platforma Hetman - jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym dostępnych na Polskim rynku. Obecny postęp techniczny wymusza na każdym przedsiębiorstwie nieustanne dążenie, by wszystko robić coraz lepiej, szybciej i taniej. Nasza firma tworzy i z powodzeniem wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne, oparte o najnowsze technologie z dziedziny informatyki, elektroniki i sterowania automatyką przemysłową.

Produkty naszej firmy powstają w oparciu o rzeczywiste potrzeby Klientów, a ich podstawowym atutem jest bogata funkcjonalność, intuicyjność oraz stosowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań systemowych.

Naszym największym dobrem jest wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie wdrożeń systemu w firmach w sektorze produkcyjnym. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w zakresie informatyki, zarządzania, organizacji produkcji, rachunkowości, logistyki oraz sprzętu IT. To właśnie dzięki zbiorowej pracy wszystkich działów naszej firmy możemy wyjść na przeciw potrzebom naszych Klientów i oferować najlepsze zintegrowane narzędzia do planowania, organizowania oraz kontroli procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie.

Nasi Klienci, których z dumą nazywamy Partnerami, otrzymują od nas pełne wsparcie we wdrożeniu naszych rozwiązań. Umiemy słuchać i dzielić się doświadczeniami. Każde wdrożenie podparte jest gruntowną analizą potrzeb informatycznych Partnera, podczas której dzielimy się naszym "Know-How" i proponujemy rozwiązania pozwalające na maksymalne wykorzystanie potencjału przedsiębiorstwa.

Dysponujemy obszerną wiedzą z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych. Wskazujemy kierunki w dążeniu do zwiększenia wykorzystania potencjału produkcyjnego, poprzez integrację z urządzeniami odpowiedzialnymi za automatyzację produkcji, przez odpowiednie organizowanie procesów produkcyjnych, logistyki, magazynowania, kontroli jakości jednocześnie dbając o wsparcie działów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing dostarczając niezbędnych informacji dla prawidłowego ich funkcjonowania.


Poznaj nasz zespół zarządzający


Tomasz Prokopiuk

Prezes Zarządu


Daniel Sąpór

Kierownik Działu WdrożeńZaufali nam