ProkHard


HelpDesk


Serwis HelpDesk rozwiązanie B2B zaprojektowane i wykonane w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy firmą ProkHard a jej Partnerami biznesowymi (Klientami) w zakresie obsługi zgłoszeń potrzeb rozwojowych Partnera, oraz zgłoszeń usterek, lub nieprawidłowości wykrytych w oprogramowaniu. Serwis HelpDesk pozwala Partnerowi na łatwe śledzenie statusu obsługi zgłoszeń poprzez stronę WWW. Firmie ProkHard przyświeca idea partnerstwa i otwartości we współpracy z Klientami czego przykładem jest dążenie do szybkiego przekazywania rzetelnych informacji swoim Partnerom. HelpDesk umożliwia operatorowi w firmie ProkHard odpowiadanie na zgłoszenia pochodzące od Klientów w sposób skoordynowany. Dla każdego zarejestrowanego zgłoszenia (zasady rejestracji zgłoszeń określone zostały dla każdego Klienta w momencie podpisywania umowy na zakup systemu lub umowy serwisowej) tworzony jest “bilet z odpowiednim kolejnym numerem nadanym automatycznie przez serwis”, który przejmuje jedna z osób obsługujących Klienta, tym samym biorąc na siebie odpowiedzialność za korespondencję w danej sprawie. “Bilet” zawiera m.in. historię statusów zgłoszenia, poświęcony czas na realizację, historię komunikacji ze zgłaszającym, stan realizacji zgłoszenia, dyskusji (w obsłudze, wyjaśniona, zamknięta ) oraz przypisanie do określonego “właściciela”. Dostęp do systemu ze strony Klienta możliwy jest po uprzednim zarejestrowaniu Użytkownika w bazach danych ProkHard, w celu zapewnienia najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa dla naszych Partnerów.

HelpDesk to również narzędzie wspomagające współpracę z Klientem podczas realizacji prac wdrożeniowych. HelpDesk udostępnia Klientowi harmonogram prac wdrożeniowych, pozwala na wcześniejsze zapoznanie się z tematyką planowanych prac, wniesienie uwag do zakresu planowanych prac, oraz ostateczną akceptację terminów online.

Klient po wykonaniu prac może zgłaszać uwagi i potrzeby do treści i zakresu poszczególnych tematów, jak również potwierdzać wykonanie prac online.

Firma ProkHard ze szczególną starannością dba o jakość wykonywanych usług. System HelpDesk służy jako narzędzie przeznaczone do weryfikacji i kontroli jakości przeprowadzonych prac i szkoleń. System HelpDesk daje możliwość prowadzenia testów sprawdzających skuteczność przeprowadzonych szkoleń dla poszczególnych uczestników szkoleń. Wygodna w obsłudze forma udzielania odpowiedzi poprzez dostępny formularz online, oraz automatycznie generowany raport z przeprowadzonych testów wraz z wynikami testów, dla zarządu ProkHard oraz Klienta, umożliwia weryfikację pracy zarówno pracowników ProkHard jak i zaangażowania uczestników szkoleń.

Odpowiednia ocena poziomu pozyskanej wiedzy przez Użytkowników systemu, daje podstawy do wydania certyfikatów potwierdzających pozyskanie wiedzy z zakresu obsługi określonych funkcjonalności systemu Platforma Hetman i ich praktycznego zastosowania w przedsiębiorstwie Partnera.

Serwis dla Użytkowników systemu: link

Serwis dla naszych pracowników: link

ProkHard


Usługi konsultingowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy nad własnym oprogramowaniem. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas licznych wdrożeń systemów informatycznych, pozwoliły nam również na bieżące monitorowanie zmian zachodzących na rynku IT. Dzięki tym informacjom i prowadzeniu setek analiz przez doświadczony zespół analityków, opracowaliśmy nowoczesne sposoby doradztwa przedsiębiorstwom w zakresie strategii IT.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie:

 • Wyboru najlepszego rozwiązania informatycznego uwzględniającego specyficzne warunki przedsiębiorstwa,
 • Planowania i monitorowania procesów produkcji i zwiększania jej efektywności,
 • Pomocy w efektywnym zarządzaniu danymi,
 • Bezpieczeństwa systemów informatycznych i zgromadzonych w nich danych,
 • Efektywnego wykorzystania i planowania zasobów informatycznych,
 • Wdrożenia profesjonalnej Platformy informatycznej integrującej środowisko IT w przedsiębiorstwie,
 • Profesjonalnych szkoleń dla pracowników z zakresu wdrażanego systemu,
 • Wsparcia technicznego i opieki software'owej,
 • Aktualizacji i rozwoju technologicznego systemu,

Skontaktuj się z nami. Podzielimy się zdobytą wiedzą i ponad 20-sto letnim doświadczeniem.

Wyżej wymienione doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie jednego z najbardziej funkcjonalnych systemów do zarządzania przedsiębiorstwami produkcyjnymi Platformy Hetman. Dzięki temu proponujemy wdrożenie zintegrowanej platformy informatycznej, którą dopasowujemy według potrzeb do każdego rodzaju przedsiębiorstwa i jego produkcji. Dzięki zastosowaniu unikatowych algorytmów w postaci zaawansowanych technologii produkcji, jesteśmy w stanie nie tylko ewidencjonować produkcję na każdym z jej etapów, ale również sterować jej procesami, przy jednoczesnej wymianie danych i obiegu dokumentacji z księgowością. Jesteśmy również producentem rozwiązań dedykowanych. Dysponujemy najwyższej klasy zespołem programistów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz mając na uwadze, jak najlepsze wykorzystanie potencjału intelektualnego naszego personelu, przyjmujemy zlecenia na wykonanie najbardziej nietypowych i unikalnych rozwiązań informatycznych. Przy realizacji projektów stosujemy najnowsze technologie w dziedzinie inżynierii oprogramowania oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki programistyczne. Podejście takie gwarantuje naszym zleceniodawcom uzyskanie najwyższej jakości produktów informatycznych oraz ich krótki czas realizacji w rozsądnej cenie.

ProkHard


Provider EDI

Dla rozwiązań polegających na elektronicznej wymianie dokumentów takich jak zamówienia czy faktury uruchomiliśmy usługę Providera EDI. Rozwiązanie to pozwoliło ustandaryzować protokoły komunikacyjne dzięki czemu możliwa jest komunikacja między systemami informatycznymi różnych firm – zarówno Państwa dostawców jak i odbiorców. Do tej pory uruchamialiśmy wymianę danych dla naszych klientów m.in. z systemami informatycznymi Ikei czy Biedronki. Coraz częściej spotykamy się z sytuacją kiedy duzi odbiorcy wymuszają na swoich dostawcach – uzależniając od tego możliwość współpracy – dostosowanie swoich systemów w taki sposób aby była możliwa zautomatyzowana wymiana zamówień oraz faktur.

ProkHard


Oprogramowanie na zamówienie

Firma ProkHard dysponuje najwyższej klasy zespołem programistów w szczególności programistów baz danych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oraz mając na uwadze jak najlepsze wykorzystanie potencjału intelektualnego naszego personelu, pzyjmujemy zlecenia na wykonanie najbardziej nietypowych i unikalnych programów komputerowych. Przy realizacji projektów stosujemy najnowsze technologie w dziedzinie inżynierii oprogramowania, oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki programistyczne. Podejście takie gwarantuje naszym zleceniodawcom uzyskanie najwyższej jakości produktów informatycznych w krótkim czasie i za rozsądną cenę. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

ProkHard


Infrastruktura sprzętowa

Nasza fira chcac jak najbardziej zaspokoić potrzeby naszych klientów, oprócz obsługi w zakresie dostaw systemów komputerowych, czy usług informatycznych oferuje rownież konsultacje na teamt sprzetu komputerowgo.

Proponujemy rozwiązania, według nas najlepsze do zastosowania w trudnych warunkach produkcyjnych. Marki, których rozwiązania były wielokrotnie testowane nie tylko przez nas ale i przez Użytkowników w kraju i na całym świecie. Urządzenia, których cena zawsze idzie w parze z jakością. Zależy nam na tym, aby dopasować dla Państwa sprzęt, który sprawdzi się w specyficznych warunkach i zapewni wieloletnią bezawaryjną pracę w Państwa firmie.

Zakres konsultacji obejmuje:

 • Dopasowanie infrastruktury komputerowej i serwerowej.
 • Dopasowanie parametrow technicznych urządzeń przenośnych (panele i tablety przemysłowe).
 • Dopasowanie do specyfiki przedsiębiorstwa odpowiednich czytników/skanerów kodów kreskowych.
 • Pomoc przy wyborze automatycznych etykieciarek i drukarek przemysłowych.
 • pomoc przy wyborze szafek sterowniczych, wag przemysłowych, czytników RFID.

Na Pastwa specjalne życzenie, firma ProkHard ma mozliwość przetestowania dla Państwa wyżej wymienionych urządzeń oraz po uprzedniej konsultacji dokonoć ich zamowienia.